Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Lávové kameny 36ks
Zařazeno do kategorie:
Zdraví - přístroje a potřeby pro masáže
Výrobce, příp.dovozce:
Spa Hot Rocks
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 969 Kč
ID zboží 000392
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Stres, Výprodej - poslední kusy, Zdravotní pomůcky, Zdraví

Parametry:
Lávové kameny, Domácí použití, Drobné pomúcky pro masáže

Sada Lávových kamenů

Snad každý z nás potřebuje někdy vypnout a odpočívat. Jedním ze skvělých způsobů relaxace mohou být i lázně. Nyní si tento luxus můžete dopřát i u Vás doma. Terapie horkými kameny je způsob termoterapie, který je znám už více než 5000 let. Když přiložíte horké kameny na tělo, Vaše svaly a ostatní měkké tkáně se prohřejí, dobře prokrví a uvolní a Vy jistě pocítíte příjemnou úlevu. Když se svaly dobře prokrví, lépe se z nich odplaví škodlivé metabolity, které mohou způsobovat bolestivé stavy.

Pokud Vy a nebo někdo z Vašich nejbližších trpíte bolestmi pohybového aparátu, problémy s prokrvením některých částí těla, nespavostí, depresemi nebo jste zkrátka jen často ve stresu, jistě je toto skvělý dárek, který Vám a Vašim blízkým od těchto problému může pomoci.

Lávové Kameny si můžete navzájem aplikovat se svým partnerem a zpestřit si tak své romantické chvíle. Kameny můžete pokládat na jakoukoli část svého těla, např. podél páteře, na ruce, nohy, zkrátka kamkoli budete chtít a kde budete pociťovat, že je Vám to příjemné.

Použití
Horké kameny:
Horké kameny je potřeba nejprve nahřát, a to tak, že je vložíte do vody, kterou přivedete k varu. Opatrně odlijte vodu a nechejte kameny oschnout na ručníku. Ujistěte se, že kameny nejsou příliš žhavé (zkontrolujte dotykem). Nyní aplikujte teplé kameny na Vámi vybranou část těla.
Záda - položte kameny v pravidelných odstupech podél páteře. Páteř je centrum těla, vyvažující toky energií skrze celé tělo.
Ramena – použijte kameny na lopatky a část krku
Chodidla - menší kameny umístěte mezi prsty u nohou. Chodidla jsou plná energických bodů.
Ruce – použijte kameny podél celé délky rukou a dlaní


Chladné kameny:
Nejen terapie horkými kameny je účinná, s těmito kameny můžete vyzkoušet také terapii studenými kameny. Studené kameny obklopte kostkami ledu nebo je umístěte do mrazničky na dobu, dokud nejsou chladné na dotek.


Kameny v kombinaci s olejovou kůrou

Použijte esenciální oleje na požadovanou část těla. Nechte svého partnera Vás masírovat jemnými krouživými pohyby pomocí horkých kamenů.

Obsah balení
- 12x větší kameny s nápisem (5-8cm)
- 18x menší kameny (4-6cm)
- 1x český návod 
- vše v dárkovém sametovém pytlíčku 

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
488 Kč
Spa Hot Rocks / Nyní nedostupné
Lávové kameny - sada Pokud Vy a nebo někdo z Vašich ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 000392 Lávové kameny 36ks

 
Přeposlat tuto položku č. 000392 Lávové kameny 36ks na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem. 
Reklama